Používané značky, jejich výrobky a barvy

Naše společnost se snaží zákazníkovi nabídnout akutální rozsah produktů a barev spojený s malováním, linkustrací, penetrováním tapetováním štukováním a dalšímy druhy našich služeb dostupných na českém trhu. Zde uvádíme některé společnosti které se věnují přípravě a distribuci barev a produktů spojených s tímto řemeslem.

Primalex

Základem výrobního programu jsou malířské nátěry, které si získaly oblibu jednoduchou aplikací, širokým rozsahem druhů, přiměřenou cenou a především trvale stabilní kvalitou, která je kromě vlastní laboratoře kontrolována organizací ITC Zlín. Společnost Primalex je jednou z mála, která certifikovala systémy ISO 9001, ISO 14001 a OHSAS 18001 společně a získala tak Zlatý certifikát pro integrovaný systém řízení. Získala také mezinárodně uznávané certifikáty IQNet. Primalex je generálním partnerem a čestným členem Cechu malířů a lakýrníků a členem Asociace výrobců nátěrových hmot ČR.

V dnešní době společnost Primalex dodává na trh kompletní spektrum nátěrových hmot zahrnující vnitřní malířské nátěry, fasádní barvy, omítky, barvy na kov a dřevo, zateplovací systém, prostředky na úpravu podkladu a disponuje sítí 300 Kolorovacích center Primalex pro obarvování nátěrových hmot. Ta je nejširší v rámci České a Slovenské republiky s ideální dostupností pro spotřebitele ve všech regionech. Spotřebitelům jsou na nejmodernějších strojích na počkání připraveny vysoce kvalitní obarvené interiérové a fasádní nátěry, omítky a barvy na kov a dřevo. Vysoká kvalita, výběr z mnoha vzorníků a škála tisíců barevných odstínů uspokojí i nejnáročnější zákazníky.

Kromě toho nabízí společnost Primalex bohatý doprovodný servis pro zákazníky, prodejce, malíře i širokou veřejnost. Jde například o systémy slev, motivací a školení pro prodejce, semináře pro malíře, architekty a odbornou veřejnost, moderní produktové katalogy a brožury zaměřené na poradenství i inspiraci, speciální software pro vizualizaci obarvených nátěrů, interaktivní webové stránky a řadu dalších podpůrných aktivit.

Primalex

Oikos

Od roku 1984 se společnost Oikos zaměřuje na výrobu kompletního sortimentu výrobků pro dekoraci a ochranu povrchů stěn interiérů, fasád, kovů, dřeva a dalších povrchů. Od svého vzniku navazuje na nejlepší dekorativní tradice italské architektury. Výzkumu tradičních aplikací a řešení pro historické budovy se věnuje speciální oddělení společnosti, které má za úkol obnovovat původní materiály a techniky, a také specifickou řadu omítek, nátěrů a vápenných štuků dle nejpřísnějších standardů. V samotném Římě byly materiály společnosti Oikos použity na více než 100 stavebních projektech společně s doporučenými ,,mistry dekoratéry''. Díky výzkumu a inovaci materiálů je společnost Oikos schopna uspokojit nejvyšší požadavky na dekorace a potřeby současné architektury. To vše díky soustavnému výzkumu nových možností použití polymerů s jedinečnými umělecko estetickými vlastnostmi a vysokou technickou kvalitou. Díky vybočení z konceptu nátěrů jako jsou jednoduché povrchové úpravy, dosáhla společnost Oikos všeobecného povědomí o dekorativních materiálech jako neodmyslitelné součásti architektury a o tom, že výběr nátěrů, struktur a kvality povrchů je základní součástí designu budov.

Oikos

Travertino Romano je moderní výrobek, který dokonale napodobuje vzhled lámaného kamene. Spojuje přírodní vzhled s elegancí zpracování. Umožňuje vytvářet nádherné efekty v nejrůznějších odstínech. Travertino, s granulací pískovce, lávového kamene nebo v podobě stavebních kvádrů, může být použit v nespočetných variacích: polotransparentní sametový vzhled, zlatavý efekt, intenzivní přírodní odstíny, kovové a perleťové reflexy. Používáme veškerý sortiment firmy Oikos.

Dulux

CI Paints v České republice: V České republice hájí barvy ICI její dceřinná společnost Commenda ČR, s.r.o. Za více než 10 let své existence získala vysoké renomé komplexností svých služeb a zejména kvalitou produktového portfolia. Hlavní produktové řady Dulux, Xyladecor a Hammerite dnes neodmyslitelně patří na vrchol ve svých kategoriích. 1. 4. 2006 došlo k přejmenovaní společnosti na ICI Paints CZ, s.r.o.

Dulux

Bondex

Produkty Bondex:

Bondex

Carparol

Společnost Caparol vyrábí:

Colorlak

Společnost Colorlak vyrábí: